O nas

Diamond House Nieruchomości Warszawa Ursus

Miło nam powitać Państwa na stronie  Biura Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ursusie Diamond House

Biuro nieruchomości Diamond House w Warszawie Ursus jest nowoczesnym biurem funkcjonującym na rynku nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych. Nasze Biuro Nieruchomości w Warszawie zapewnia naszym Klientom KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji.

 

Diamond House  Biuro Nieruchomości Warszawa Ursus - to prężnie rozwijająca się biuro nieruchomości działające w branży nieruchomości w całej Polsce. Celem naszego Biura nieruchomości jest dostarczenie naszym Klientom rozwiązań odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna nieruchomości, sprzedaży nieruchomości i wynajmu nieruchomości. Nasze Biuro Nieruchomości w Warszawie jest  po to, by doradzić Państwu na każdym etapie sprzedaży i kupna nieruchomości.

Diamond House Nieruchomości Warszawa Ursus jest firmą prowadzącą działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro Nieruchomości w Warszawie zajmuje się pośrednictwem w transakcjach kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych nieruchomości: lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, hale, magazyny, lokale usługowe i biura).

Posiadamy w ofercie nieruchomości w Warszawie Ursus, Włochy, Ochota, Bemowo, Mokotów oraz innych dzielnicach Warszawy.  Działamy również w innych miastach Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiezki oraz okolice Warszawy. 

 

Dla osób poszukujących nieruchomości do kupna lub wynajmu, biuro nieruchomości oferuje:

 
• Analiza możliwości kupna pożądanej nieruchomości
• Pomoc w prowadzeniu negocjacji
• Pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów dotyczących nieruchomości
• Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
• Wyszukanie odpowiedniej nieruchomości, oraz przeprowadzenie transakcji
• Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
 
 
Korzystając z  usług biura nieruchomości Diamond House oszczędzasz swój czas, a także zyskujesz pewność, że Twoja
transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY. Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań. Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
 
Biuro Nieruchomości Diamond House w Warszawie Ursus istnieje na rynku od wielu lat.
Nasza Firma od samego początku nasza firma ma charakter rodzinny i z pokolenia na pokolenie Firma Diamond House przekazuje sobie cenne informacje oraz doświadczenie na rynku nieruchomości w Warszawie i okolicy.
 

Diamond House zajmuje się pośrednictwem i doradztwem w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży / kupna i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych, hali, magazynów.  Biuro Nieruchomości działa na terenie Ursusa, Warszawy i całego województwa Mazowieckiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się w Warszawie Ursus.                                                       

 
 
 
 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Biuro Nieruchomości w Warszawie Ursus

 DIAMOND HOUSE Nieruchomości

Warszawa ul. Traktorzystów 18

Tel: 533-818-777 lub 606-787-779Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Diamond House danych osobowych:


  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diamond House Sp. z o.o., 02-495 Warszawa ul . Traktorzystów 18
  2. Dane osobowe są przetwarzane, w związku z zawartą umową pośrednictwa wynajmu/sprzedaży. Celem przetwarzania danych osobowych przez administratora jest:
    1. Realizacja umowy pośrednictwa
    2. Kontaktowanie się w celach związanych ze sprzedażą/ kupnem/ najmem nieruchomości.
  3. Administrator informuje, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizacji oraz do usunięcia danych osobowych.
  4. Administrator informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez cały okres świadczenia usług pośrednictwa objętych umową, jak również dane będą przechowywane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń z tym związanych.
  5. Administrator informuje, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do osób trzecich.
Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
390 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
60.0 m2 3 pokoje Piętro 4 / 6
209 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
32.0 m2 1 pokoje Piętro 3 / 4
340 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Królowej Marysieńki

Warszawa, Wilanów

36.0 m2 2 pokoje Piętro 4 / 4
1 650 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Piastów Śląskich

Warszawa, Bemowo

340.0 m2 11 pokoje
4 000 PLN
Lokal
Wynajem

Posag 7 Panien

Warszawa, Ursus

80.0 m2 Piętro 0 / 5
8 100 PLN
Lokal
Wynajem

Traktorzystów

Warszawa, Ursus

162.0 m2 Piętro 0 / 5
3 500 PLN
Lokal
Wynajem
260.0 m2
399 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

gen. Kazimierza Sosnkowskiego

Warszawa, Ursus

55.0 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4